2011/2012

A 2011/2012 tanévben diákjaink  nagyon eredményesen szerepeltek az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyeken.

Az Árpád Gimnázium tanulóinak

a 2011/2012. tanévben elért versenyeredményei

OKTV országos döntő művészettörténet Szujó Alexandra 12.a 2. helyezés
német nyelv Dékány Attila 12.a 2. helyezés
francia nyelv Geszler Attila 12.c 4. helyezés
fizika Brunner Kristóf 11.a 5. helyezés
informatika (programozói) Kovács Gábor Ferenc 12.a 5. helyezés
Brunner Márton 12.a 26. helyezés
matematika Kovács Gábor Ferenc 12.a 8. helyezés
Dolgos Tamás 12.c 51. helyezés
angol nyelv Vankó Lili 12.a 27. helyezés
Geszler Attila 11.c 28. helyezés
biológia Luterán Veronika 11.a 27. helyezés
Gordiusz matematika tesztverseny
országos döntő Sipos Ágoston 11.a 11. helyezés
megyei (csapat) Brunner Kristóf 11.a 1. helyezés
Fehér Máté 11.a
Sipos Ágoston 11.a
megyei (csapat) Brunner Márton 12.a 1. helyezés
Kovács Gábor Ferenc 12.a
Tomasovszky Péter 12.a
Kenguru nemzetközi matematikaverseny
országos Sipos Ágoston 11.a 4. helyezés
Kovács Gábor Ferenc 12.a 6. helyezés
megyei Laczó Georgina 11.c 2. helyezés
Brunner Márton 12.a 3. helyezés
Fehér Máté 11.a 3. helyezés
Tanács Viktória 7.a 3. helyezés
Kalmár László országos matematikaverseny
megyei forduló Tanács Viktória 7.a 3. helyezés
Zentai Zsófia 8.a 5. helyezés
Varga Tamás Országos Matematikaverseny
országos döntő Tanács Viktória 7.a
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
országos döntő Póta Fruzsina 7.a 4. helyezés
Tanács Viktória 7.a
Várnagy Rebeka 7.a
Zemplényi Orsolya 7.a
Bolyai Matematikai Csapatverseny
országos döntő Póta Fruzsina 7.a 21. helyezés
Tanács Viktória 7.a
Várnagy Rebeka 7.a
Zemplényi Orsolya 7.a
Bicskei Réka 8.a 23. helyezés
Gillich Bernadett 8.a
Huber Fanni 8.a
Kindl Dorina 8.a
megyei forduló Gerlei Dávid 7.a 3. helyezés
Nagy Lehel 7.a
Korcsok Milán 7.a
Tánczos Vilmos 7.a
Doktor Balázs 8.a 3. helyezés
Beke Áron 8.a
Józsa Tamás 8.a
Havasházi Szabolcs 8.a
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei Tanács Viktória 7.a 6. helyezés
Dr. Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny
országos döntő Aczél Dóra 12.a 18. helyezés
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny (csapat)
országos döntő Hargitai Kitti 10.a 5. helyezés
Szigethi Márta 10.a
Vizéli Kinga 10.a
Bugát Pál XXVIII. Országos Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedő (csapat)
országos döntő Aczél Dóra 12.a 7. helyezés
Brunner Kristóf 11.a
Herczeg Dániel 12.c
Bugát Pál XXIX. Országos Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedő (csapat)
országos elődöntő Aczél Dóra 12.a 3. helyezés
Brunner Kristóf 11.a döntőbe jutottak
Luterán Veronika 11.a (a döntő augusztusban lesz)
Integrált Természettudományos Verseny (csapat) (A verseny ősszel kerül megrendezésre.)
regionális forduló Sipos Ágoston 11.a
Brunner Kristóf 11.a
Krihó Zsolt 11.a
Luterán Veronika 11.a
Irinyi Kémiaverseny országos döntő Gerlei Máté 10.c
Gábor Dénes számítástechnikai emlékverseny
országos döntő
programozás kategória Kovács Gábor Ferenc 12.a 4. helyezés
alkalmazói kategória Brunner Márton 12.a 7. helyezés
Kárpáti Tilla Fanni 9.a 16. helyezés
Becker Dóra 10.a 11. helyezés
Közép-Európai Informatikai Diákolimpia:
a magyar csapat tagja Kovács Gábor Ferenc 12.a
Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Verseny
országos döntő
Garami Péter 9.d 11. helyezés
Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny
megyei forduló Becker Dóra 10.a 2. helyezés
Lanka Máté 9.d 3. helyezés
Szilágyi Eszter 9.a 4. helyezés
Lábas Antal Informatikai Emlékverseny
városi forduló PowerPoint kategória Szijártó Márton 8.a 1. helyezés
Bod Péter könyvtárhasználati verseny
országos döntő Orbán Bertalan 7.a 28. helyezés
Ördög Kata 10.a 10. helyezés
„nyelvÉSZ” Nemzetközi Anyanyelvi Verseny
országos döntő Tanács Viktória 7.a 15. helyezés
Kölcsey magyar nyelv és irodalom verseny
megyei Tanács Viktória 7.a 3. helyezés
Implom József Helyesírási Verseny
megyei forduló Zemplényi Zsófia 10.a 2. helyezés
Szép Magyar Beszéd
megyei forduló Sajben Soma 8.a 3. helyezés
József Attila Városi Szavalóverseny
Sajben Soma 8.a 3. helyezés
Országos Angol Nyelvi Verseny
megyei döntő Tánczos Vilmos Zsombor 7.a 1. helyezés
Gerlei Dávid 7.a 2. helyezés
Városi Angol Nyelvi Verseny Gerlei Dávid 7.a 1. helyezés
Tánczos Vilmos Zsombor 7.a 2. helyezés
Kis Anna 8.a 2. helyezés
Országos Német Nyelvi Verseny
megyei döntő Prelozsnik Dóra 7.a 1. helyezés
Madarak és Fák Napja Környezetvédelmi Verseny (csapat)
országos döntő Póta Fruzsina 7.a 5. helyezés
Tanács Viktória 7.a
Pribéli Levente 7.a
„Bölcs-ész” Országos Tanulmányi Verseny történelem tantárgy (csapat)
országos döntő Nagy Viktória 11.d 3. helyezés
Petrőcz Evelin 11.d
Reim Szandra 11.d
Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny
országos döntő Zemplényi Zsófia 10.a (ősszel lesz)
Szóval? Országos Vitaverseny
regionális döntőhöz kapcsolódó fotópályázat
Erdész Brigitta 11.d 4. helyezés
Nagy Viktória 11.d
Reim Szandra 11.d
Savaria Országos Történelmi Tanulmányi Verseny
megyei forduló Körözsi Ramóna 10.d 1. helyezés
Tiszán innen-Dunán túl népdaléneklési verseny
országos döntő Bankó Bianka 9.c bronz minősítés
kisegyüttes kategória Fiskál Csenge 9.b
Varga Petra 9.d
megyei forduló Varga Petra 9.d arany minősítés
szóló ének kategória Varga Petra 9.d arany minősítés
Bankó Bianka 9.c ezüst minősítés
Szabolcsi Bence Zenetörténeti Vetélkedő (csapat)
megyei Ferenczi Anna 9.b 2. helyezés
Geszler Attila 12.c
Gőbőlős Rebeka 9.b
Udvarnoki Zoltán 10.a
Kodály Zoltán Zenetörténeti Vetélkedő (csapat)
megyei Fenyvesi Rebeka 8.a 2. helyezés
Kis Anna 8.a
Korcsok Dorina 8.a
Luterán Petra 8.a
Szabian Adrienn 8.a
Területi Elsősegélynyújtó Verseny (csapat) Gáspár Kitti 11.a 1. helyezés
Geier Dorottya 11.a
Huszár Kata 10.a
Dancs Vivien 9.b
László Dávid 9.b
Bányász Hagyományok Ápolása (városi csapat verseny)
Orbán Barnabás 7.a 1. helyezés
Orbán Bertalan 7.a
Fazekas Máté 7.a
Beke Áron 8.a 3. helyezés
Füstös András 8.a
Maschek Ervin 8.a
Fáy András alapítvány által meghirdetett Tudásfeltöltés pályázat (csapat)
Székely Tímea 10.b küdöndíj
Kirschner Balázs 10.c
Varga Dániel 10.c
Megyei rajz és műalkotás elemző verseny Selmeczi Frida 10.b 1. helyezés
Szekeres Liza 10.d 3. helyezés
Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny (csapat)
országos döntő Dancs Vivien 9.b 7. helyezés
László Dávid 9.b
Mozsolics Dániel 9.c
Zagyva Márton 9.b