2008/2009

Az Árpád Gimnázium tanulóinak

a 2008/2009-es tanévben elért versenyeredményei

 

 

OKTV országos döntő      
német nyelv Schneider Patrick 11e 32. helyezés
     
biológia Francz Barbara 12.b 33. helyezés
     
OKTV második forduló      
angol nyelv Hajlinger Bianka 12.b  
     
matematika Telekes Márton 11.b  
     
fizika Lábszki Zoltán 11.b  
     
informatika Pardavi Balázs 11.b  
  Tanai Zsófia 11.d  
     
OKTV második forduló      
filozófia Szemjonov Krisztina 12.d  
     
Varga Tamás Matematikaverseny      
országos döntő Sipos Ágoston 8.a 4. helyezés
  Fehér Máté 8.a 5. helyezés
  Brunner Kristóf 8.a  
     
megyei forduló Brunner Kristóf 8.a 1. helyezés
  Sipos Ágoston 8.a 2. helyezés
  Fehér Máté 8.a 4. helyezés
Arany Dániel Matematikaverseny      
országos döntő Kovács Gábor Ferenc 9.a 2. dicséret (10-11.)
  Brunner Márton 9.a  
     
Zrínyi Ilona Matematikaverseny      
országos döntő Sipos Ágoston 8.a 30. helyezés
megyei Sipos Ágoston 8.a 1. helyezés
     
megyei (csapat) Sipos Ágoston 8.a 1. helyezés
  Fehér Máté 8.a  
  Brunner Kristóf 8.a  
     
  Becker Dóra 7.a 2. helyezés
  Kocsis Bence 7.a  
  Vörös Péter 7.a  
     
Gordiusz Matematika Tesztverseny      
országos döntő Telekes Márton 11.b 8. helyezés
  Brunner Márton 9.a 19. helyezés
     
     
megyei forduló Telekes Márton 11.b 1. helyezés
  Brunner Márton 9.a 1. helyezés
     
megyei forduló (csapat) Telekes Márton 11.b 1. helyezés
  Bogár Bence 11.b  
  Barna Benjamin Levente 11.b  
     
  Brunner Márton 9.a 1. helyezés
  Kovács Gábor Ferenc 9.a  
  Szőke Szandra 9.c  
     
     
  Ősz Olivér 10.b 2. helyezés
  Herczeg Dániel 10.c  
  Stang Szabolcs 10.c  
     
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny      
országos Kovács Gábor Ferenc 9.a 15. helyezés
  Sipos Ágoston 8.a 15. helyezés
     
megyei Kovács Gábor Ferenc 9.a 1. helyezés
  Herczeg Dániel 10.c 3. helyezés
  Aczél Dóra 9.a 5. helyezés
  Ősz Olivér 10.b 5. helyezés
  Telekes Márton 11.b 5. helyezés
     
  Sipos Ágoston 8.a 1. helyezés
  Beckl Gábor 8.a 2. helyezés
  Fehér Máté 8.a 5. helyezés
     
Kalmár László Matematikai Verseny      
országos döntő Sipos Ágoston 8.a 5. helyezés
     
megyei forduló Sipos Ágoston 8.a 1. helyezés
  Fehér Máté 8.a 4. helyezés
     
Bolyai Matematika Csapatverseny      
országos döntő Bogár Judit 8.a 4. helyezés
  Brunner Kristóf 8.a  
  Fehér Máté 8.a  
  Sipos Ágoston 8.a  
megyei forduló    
  Bogár Judit 8.a 1. helyezés
  Brunner Kristóf 8.a  
  Fehér Máté 8.a  
  Sipos Ágoston 8.a  
     
  Beckl Gábor 8.a 4. helyezés
  Grünvald Szabolcs 8.a  
  Farkas Réka 8.a  
  Wiszt Marcell 8.a  
     
Kitaibel Pál Országos Biológia Verseny      
megyei forduló Nagy Zsófia 10.a 3. helyezés
     
Gloria Victis Kárpát-medencei Középiskolai Történelmi Vetélkedő      
országos döntő(csapat) Heczmann Adrienn 12.c 10. helyezés
  Kovács Bianka 12.c  
  Szentirmai Klaudia 12.c  
     
Savaria Országos Történelmi Verseny      
megyei forduló Zsigmond Attila 10.c 7. helyezés
     
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny      
országos döntő (csapat) Herczeg Dániel 10.c 8. helyezés
  Németh Zoltán 10.c  
  Török László 10.c  
     
regionális döntő (csapat) Herczeg Dániel 10.c 2. helyezés
  Németh Zoltán 10.c  
  Török László 10.c  
     
  Megyeri Márton 10.d 4. helyezés
  Magyari Balázs    
  Kovács Mónika 10.d  
     
Hevesi György Országos Kémiaverseny      
országos döntő Sipos Ágoston 8.a  
     
megyei forduló Sipos Ágoston 8.a 1. helyezés
  Fehér Máté 8.a 3. helyezés
  Luterán Veronika 8.a 4. helyezés
     
Irinyi Kémiaverseny      
országos döntő Herczeg Dániel 10.c 51. helyezés
     
megyei forduló Herczeg Dániel 10.c 2. helyezés
     
Jedlik Ányos Fizikaverseny      
országos döntő Sipos Ágoston 8.a III. díj
  Lendváry Máté 7.a IV. díj
     
megyei forduló Sipos Ágoston 8.a 1. helyezés
  Lendváry Máté 7.a 1. helyezés
Öveges József Fizikaverseny      
országos döntő Sipos Ágoston 8.a 37. helyezés
     
megyei forduló Sipos Ágoston 8.a 1. helyezés
  Brunner Kristóf 8.a 2. helyezés
  Fehér Máté 8.a 5. helyezés
     
Mikola Sándor Középiskolai Fizikaverseny      
megyei forduló Kovács Gábor Ferenc 9.a  
     
Ifjú Fizikus Verseny      
megyei forduló Fatalin Viktória 7.a  
     
Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny      
országos döntő    
programozói kategória Kovács Gábor Ferenc 9.a 1. helyezés
alkalmazói kategória Brunner Márton 9.a 2. helyezés
  Beckl Gábor 8.a 3. helyezés
  Kirschner Ádám 10.d 4. helyezés
  Danku Réka 11.a 8. helyezés
  Száler Dávid 9.a 13. helyezés
  Grünvald Szabolcs 8.a 17. helyezés
  Csák Anna 9.a 17. helyezés
  Becker Dóra 7.a  
     
Nemes Tihamér Számítástechnikai Verseny      
országos döntő    
programozói kategória Kovács Gábor Ferenc 9.a 9. helyezés
  Brunner Márton 9.a 34. helyezés
alkalmazói kategória Herczeg Dániel 10.c 74. helyezés
     
LOGO verseny      
országos döntő Geszler Attila 9.c 16. helyezés
     
Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny      
országos elődöntő Geszler Attila 9.c 9. helyezés
  Fehér Máté 8.a 20. helyezés
megyei forduló Geszler Attila 9.c 1. helyezés
  Fehér Máté 8.a 1. helyezés
     
„Szép Magyar Beszéd” verseny      
országos döntő Gerhát Barbara 12.a 30. helyezés
  Turza Réka 11.a 33. helyezés
     
megyei döntő Gerhát Barbara 12.a 1. helyezés
  Turza Réka 11.a 2. helyezés
     
     
„Édes anyanyelvünk” Nyelvhasználati Verseny      
országos döntő Erős Dávid 10.b 23. helyezés
megyei forduló Erős Dávid 10.b 1. helyezés
     
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny      
megyei forduló Sipos Ágoston 8.a 4. helyezés
     
Arany János Irodalmi Verseny      
országos döntő Hajós Melinda 10.e 17. helyezés
     
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny      
országos döntő Pfiszterer Péter 10.a 11. helyezés
     
Kölcsey Ferenc magyar nyelv és irodalom feladatmegoldó verseny      
megyei döntő Blaskó Gergő 7.a 2. helyezés
  Luterán Veronika 8.a 5. helyezés
     
OÁTV angol nyelv      
megyei forduló Bende Zoltán 7a 2. helyezés
  Ördög Kata 7a 3. helyezés
     
Városi angol nyelvi verseny   Fehér Máté 8.a 1. helyezés
  Ördög Kata 7.a 4. helyezés
  Grünvald Szabolcs 8.a 4. helyezés
  Obermayer Máté 7.a 8. helyezés
     
Lábas Antal Városi Informatikai Emlékverseny      
szövegszerkesztés kategória Bogár Judit 8.a 1. helyezés
operációs rendszer kategória Grünwald Szabolcs 8.a 2. helyezés
táblázatkezelés kategória Beckl Gábor 8.a 2. helyezés
könyvtárhasználat Fehér Máté 8.a 2. helyezés
     
Rajz és Műelemző Verseny megyei döntő Kohl Kitti 10.c 2. helyezés  
     
     
„Tiszán Innen Dunán Túl” Népdaléneklési Verseny      
országos döntő    
szólóének kategória Pataki Rebeka 10.c ezüst minősítés
fiúkórus kategória   bronz minősítés
     
megyei forduló Pataki Rebeka 10.c arany minősítés
fiúkórus     ezüst minősítés