2009/2010

OKTV országos döntő
angol nyelv Geszler Attila 10.c 12. helyezés
matematika Telekes Márton 12.b
biológia Pataki Gréta 12.b
OKTV második forduló
matematika Bogár Bence 12.b
fizika Lábszki Zoltán 12.b
Telekes Márton 12.b
német nyelv Feiler Krisztina 12.d
angol nyelv Telekes Márton 12.b
informatika Danku Réka 12.a
Herczeg Dániel 11.c
Arany Dániel matematikaverseny
országos döntő Brunner Márton 10.a 2. helyezés
Kovács Gábor Ferenc 10.a 5. helyezés (dicséret)
Dolgos Tamás 10.c
Sipos Ágoston 9.a
Brunner Kristóf 9.a
Fehér Máté 9.a
Gordiusz matematika tesztverseny
országos döntő Kovács Gábor Ferenc 10.a 7. helyezés
Sipos Ágoston 9.a 10.helyezés
Telekes Márton 12.b 12. helyezés
megyei (csapat) Fehér Máté 9.a 1. helyezés
Greskó Mihály 9.c
Sipos Ágoston 9.a
Kovács Gábor Ferenc 10.a 1. helyezés
Brunner Márton 10.a
Bándli Krisztina 10.c
Telekes Márton 12.b 1. helyezés
Bogár Bence 12.b
Lábszki Zoltán 12.b
Kenguru nemzetközi matematikaverseny
országos Kovács Gábor Ferenc 10.a 3. helyezés
Telekes Márton 12.b 4. helyezés
Sipos Ágoston 9.a 5. helyezés
megyei Dékány Attila 10.a 3. helyezés
Bolyai matematika csapatverseny
országos döntő Becker Dóra 8.a 15. helyezés
Kocsis Bence 8.a
Udvarnoki Zoltán 8.a
Vörös Péter 8.a
területi forduló Fatalin Viktória 8.a 3. helyezés
Schlepp Fanni 8.a
Tomasovszky Anna 8.a
Ördög Kata 8.a
Kitaibel Pál országos biológia verseny
megyei forduló Aczél Dóra 10.a 1. helyezés
Luterán Veronika 9.a 5. helyezés
országos döntő (ősszel) Aczél Dóra 10.a
Savaria országos történelmi verseny
megyei forduló Dékány Attila 10.a 2. helyezés
„Ne bántsd a magyart!” történelem verseny
Országos döntő (csapat) Baricza Gábor 11.b 3. helyezés
Miklós Ábel 11.b
Nagy Frigyes 11.c
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny
országos döntő (csapat) Aczél Dóra 10.a 5. helyezés
Vankó Lili 10.a
Vető Zsófia 10.a
regionális döntő (csapat) Geiszt Botond 11.c 3. helyezés
Szekeres Gábor 11.c
Tóth Gergely 11.c
Irinyi Kémiaverseny
országos döntő Sipos Ágoston 9.a
Zverger Dorottya 9.c
Luterán Veronika 10.a
Fehér Annamária 9.c
Öveges József emlékverseny
országos (fizika) Sipos Ágoston 9.a 5. helyezés
országos (matematika) Kovács Gábor Ferenc 10.a 2. helyezés
országos (csapat) Brunner Kristóf 9.a 7. helyezés
Kovács Gábor Ferenc 10.a
Sipos Ágoston 9.a
Tomasovszky Péter 10.a
Mikola Sándor középiskolai fizikaverseny
megyei forduló Sipos Ágoston 9.a 1. helyezés
Kovács Gábor Ferenc 10.a 2. helyezés
Fehér Máté 9.a 3. helyezés
Gábor Dénes számítástechnikai emlékverseny
országos döntő
alkalmazói kategória Pardavi Balázs 12.b 4. helyezés
Sipos Ágoston 9.a 5. helyezés
Brunner Márton 10.a 6. helyezés
Ősz Olivér 11.b 12. helyezés
Pula Marcell 10.d 15. helyezés
Nemes Tihamér számítástechnikai verseny
országos döntő
programozói kategória Kovács Gábor Ferenc 10.a 2. helyezés
Brunner Márton 10.a 35. helyezés
Balti informatikai diákolimpia csapat tagja Kovács Gábor Ferenc 10.a
Bod Péter könyvtárhasználati verseny
országos döntő Geszler Attila 10.c 4. helyezés
Ördög kata 8.a 8. helyezés
„Szép Magyar Beszéd” verseny
megyei forduló Vizéli Kinga 8.a 5. helyezés
„Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny
országos döntő Erős Dávid 11.b plakett
megyei forduló Molnár István 11.b 3. helyezés
Francia nyelvi és országismereti verseny
országos Geszler Attila 10.c 1. helyezés
Bokor Annamária 12.c 2. helyezés
Implom József helyesírási verseny
megyei forduló Sipos Ágoston 9.a 2. helyezés
Kölcsey Ferenc magyar nyelv és irodalom feladatmegoldó verseny
megyei döntő Becker Dóra 8.a 2. helyezés
Nemes Anett 8.a 3. helyezés
„Nyelvünkben élünk”magyar nyelvi kommunikációs verseny
megyei forduló Csik Eszter 8.a 6. helyezés
OÁTV angol nyelv
megyei forduló Bende Zoltán 8.a 1. helyezés
Ördög Kata 8.a 3. helyezés
Illek Martin 7.a 4. helyezés
Szavalóverseny a Költészet Napja alkalmából
megyei döntő Kiss Judit 9.b 1. helyezés
Szőke Márk 11.d 2. helyezés
Csecsemőgondozási verseny
Országos (csapat) Vörös Eszter 11.a 10. helyezés
Czicze Kitti 11.a
Gulyás Bianka 11.a