2010/2011

Az Árpád Gimnázium tanulóinak

a 2010/2011. tanévben elért versenyeredményei

OKTV országos döntő
német nyelv Dékány Attila 11.a 1. helyezés
informatika (programozói) Kovács Gábor Ferenc 11.a 6. helyezés
német nyelv Pfiszterer Péter 12.a 18. helyezés
francia nyelv Geszler Attila 11.c 20. helyezés
angol nyelv Geszler Attila 11.c 24. helyezés
magyar nyelv Nagy Brigitta 12.a 31. helyezés
OKTV második forduló
matematika Brunner Márton 11.a
Herczeg Dániel 12.c
Kovács Gábor Ferenc 11.a
biológia Aczél Dóra 11.a
Wohl Zsuzsanna 11.d
informatika Brunner Márton 11.a
Herczeg Dániel 12.c
angol nyelv Lantai Judit 12.d
kémia Herczeg Dániel 12.c
Arany Dániel matematikaverseny
országos döntő Brunner Kristóf 10.a dicséret

(7-8. helyezés)

Sipos Ágoston 10.a 3. díj

(5-6. helyezés)

Fehér Máté 10.a 9. helyezés
megyei forduló Bánki Domonkos 9.b
Becker Dóra 9.a
Bende Zoltán 9.a
Csenki Roland 9.d
Gimesi Kristóf 9.a
Kocsis Bence 9.a
Kujbus Zsófia 9.b
Schlepp Fanni 9.a
Udvarnoki Zoltán 9.a
Vörös Péter 9.a
Bándli Olivér 9.c
Burai Róbert 9.c
Gerlei Máté 9.c
Lantai Levente Lél 9.c
Torma Judit 9.c
Beckl Gábor 10.a
Brunner Kristóf 10.a
Fehér Máté 10.a
Krihó Zsolt 10.a
Sipos Ágoston 10.a
Windisch Márk 10.d
Laczó Georgina 10.c
Gordiusz matematika tesztverseny
országos döntő Sipos Ágoston 10.a 4. helyezés
megyei Gerlei Máté 9.c 2. helyezés
Sipos Ágoston 10.a 1. helyezés
Brunner Kristóf 10.a 4. helyezés
Fehér Máté 10.a 5. helyezés
Brunner Márton 11.a 2. helyezés
Kovács Gábor Ferenc 11.a 3. helyezés
Stang Szabolcs 12.c 5. helyezés
csapat (10. évfolyam) Sipos Ágoston 10.a 1. helyezés
Brunner Kristóf 10.a
Fehér Máté 10.a
csapat (11. évfolyam) Brunner Márton 11.a 1. helyezés
Kovács Gábor Ferenc 11.a
Dékány Attila 11.a
Kenguru nemzetközi matematikaverseny
országos Fehér Máté 10.a 29. helyezés
Sipos Ágoston 10.a 29. helyezés
Brunner Kristóf 10.a 36. helyezés
Kovács Gábor Ferenc 11.a 33. helyezés
Brunner Márton 11.a 49. helyezés
megyei Gerlei Máté 9.c 5. helyezés
Fehér Máté 10.a 1. helyezés
Sipos Ágoston 10.a 1. helyezés
Brunner Kristóf 10.a 3. helyezés
Kovács Gábor Ferenc 11.a 2. helyezés
Brunner Márton 11.a 4. helyezés
Háklár Christian 11.a 5. helyezés
Bolyai matematika csapatverseny
területi forduló(csapat) Basternák Márk 7.a 2. helyezés
Doktor Balázs 7.a
Fenyvesi Rebeka 7.a
Szabián Adrienn 7.a
Varga Tamás matematika verseny
megyei forduló Zentai Zsófia 7.a 5. helyezés
Doktor Balázs 7.a
Basternák Márk 7.a
Beke Áron 7.a
Havasházi Szabolcs 7.a
Turchányi Dóra 8.a
Becker Noémi 8.a
Golda Titusz 8.a
Kárpáti Tilla 8.a
Kurucsai Bettina 8.a
Kitaibel Pál országos biológia verseny
országos döntő Aczél Dóra 11.a 2. helyezés
Savaria országos történelmi verseny
megyei forduló Andai Zoltán 10.a 1. helyezés
Sipos Ágoston 9.a 3. helyezés
Gloria Victis országos történelmi verseny
országos középdöntő Baricza Gábor 12.b 13. helyezés
Miklós Ábel 12.b
Nagy Frigyes 12.e
„A nemzetnevelő” Pázmány Péter élete és kora Kárpát-medencei történelmi verseny
országos döntő Kiss Máté 9.b 10. helyezés
Lakházi Ákos Tamás 9.b
Vaskó Gergő 9.b
Zenyik György Kristóf 9.b
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny
országos döntő (csapat) Aczél Dóra 11.a 1. helyezés
Geszler Attila 11.c
Vető Zsófia 11.a
területi döntő Fülöp Tamara 10.d 3. helyezés
Erdész Brigitta 10.d
Tatai Krisztina 10.d
Sárosi Csaba 10.a
Bugát Pál természetismereti verseny
országos döntő Aczél Dóra 11.a
Brunner Kristóf 10.a
Herczeg Dániel 12.c
Irinyi Kémiaverseny
országos döntő Sipos Ágoston 10.a
Zverger Dorottya 10.c
Gerlei Máté 9.c
Öveges József emlékverseny
országos (fizika) Sipos Ágoston 10.a 14. helyezés
országos (matematika) Sipos Ágoston 10.a 6. helyezés
Fehér Máté 10.a 16. helyezés
összetett eredmény Sipos Ágoston 10.a 3. helyezés
országos (csapat) Fehér Máté 10.a 9. helyezés
Gerlei Máté 9.c
Sipos Ágoston 10.a
Udvarnoki Zoltán 9.a
Mikola Sándor középiskolai fizikaverseny
országos döntő Brunner Kristóf 10.a 21. helyezés
Gábor Dénes számítástechnikai emlékverseny
országos döntő
alkalmazói kategória Kárpáti Tilla 8.a 5. helyezés
Brunner Márton 11.a 9. helyezés
Becker Dóra 9.a 12. helyezés
Szilágyi Eszter 8.a 13. helyezés
Harmath Anna 8.a 14. helyezés
Informatika Diákolimpia válogatóverseny Kovács Gábor Ferenc 11.a 7. helyezés
Nemes Tihamér számítástechnikai verseny
országos döntő
alkalmazói kategória Sipos Ágoston 10.a 48. helyezés
Fülemile országos informatikai verseny
országos döntő Lábszki Anna 10.d 3. helyezés
Bod Péter könyvtárhasználati verseny
országos döntő Drexler Dávid 7.a 19. helyezés
Francia nyelvi és országismereti verseny
országos Geszler Attila 11.c 1. helyezés
Angol nyelvi és országismereti verseny
országos Geszler Attila 11.c 1. helyezés
Sipos Ágoston 10.a 10. helyezés
Megyei német nyelvi verseny Kaszap-Nagy Petra 3. helyezés
Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
megyei forduló Dékány Attila 11.a 3.helyezés
Implom József helyesírási verseny
megyei forduló Zemplényi Zsófia 9.a 4. helyezés
Kölcsey Ferenc magyar nyelv és irodalom feladatmegoldó verseny
megyei döntő Göbl Kornélia 8.a 2. helyezés
Szegedi Zsófia 8.a 3. helyezés
Becker Noémi 8.a 4. helyezés
Krupánszky Gergely 7.a 5. helyezés
Tóth Árpád országos középiskolai szavalóverseny
Kiss Judit 10.b 3. helyezés
Tatai Sándor prózaíró verseny Horváth Zsuzsanna 12.e 3. helyezés
Szujó Alexandra 11.a 7. helyezés
„Tiszán innen Dunán túl”népdaléneklési verseny
megyei forduló Udvarnoki Zoltán 9.a bronz minősítés
(kisegyüttes) Veréb Fanni 9.a
Csik Sára Luca 8.a
Göbl Kornélia 8.a
Meszner Dorottya 8.a
Zenyik György Kristóf 9.b
Kovács Vivien 10.b
Jankovics Ildikó 9.c
Windisch Márk 10.d
(egyéni) Jankovics Ildikó 9.c ezüst minősítés
Kovács Vivien 10.b ezüst minősítés